Kurumsal

project

Hakkımızda

Otelab İlaç, 2009 yılından itibaren hizmet vermekte olup; yurt dışı ve yurt içinde güçlü firmalarla yaptığı iş birlikleri ile insanlığa ve Türk ilaç sektörüne hizmet vermektedir. Geniş uzman kadrosu ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmak için ilk günkü heyecan ve arzuyla çaba sarf etmektedir.
Otelab İlaç, üretim yapan, ithalat yapan ve aynı zamanda ihracat ile uğraşan bir firma olmakla beraber GMP (Good Manufacturing Practise) ‘ye uygun üretim tesislerine sahiptir.
2013 yılında tüm standartlara uygun şekilde, tam donanımlı hazırlanmış olan üretim tesisini de faaliyete alarak, devamlı gelişmeyi ve iyileştirmeyi amaç edindiğini bir kez daha göstermiştir.
Vizyon: Türkiye’de ilaç pazarında daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın, global bir oyuncu olmak; faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yüksek katma değer, güçlü büyüme ve sürdürülebilir karlılık sağlayarak, kurumsal liderliğimizi oluşturmaktır.
Misyon:Öncelikli hedefimiz insan sağlığıdır. Bu hedef doğrultusunda insan sağlığına yönelik ilaç ve ürünlerin öncü, yenilikçi yaklaşımlarla tıbbın ve insanlığın hizmetine sunmak ve yaşam kalitesini arttırmaktır.

Tedavi Alanlarımız

Portföyümüzdeki ilaçlar kilit önemde, hastalara sunulan ürün bulunmakta olup bunların pek çoğu ait oldukları tedavi alanlarının yenilikçi liderleridir.

Vertigo

Tedavisi

Tinnitus

Tedavisi

Denge

Bozuklukları

Menire

Sendromu

Alerji

Çeşitleri

Üst Solunum

Yolu Hastalıkları

Basınç

Değişimi

Kulak

Ağrısı

Horlama

Tedavisi

Vajinal

Kuruluk

Vajinal

Enfeksiyon

Vajinal

Mantar

Kullanılan İlaçlarımız

0

SANOHRA

0

AIRMAX

0

OTE SALIN

0

PREMENO DUO

Ürünlerimiz

Otelab İlaç ürünlerimiz