Ote Flavonoid

Ote Flavanoid

Kullanım Önerileri: Başka türlü önerilmediği takdirde günce 3 defa 1 tablet alınır. Önerilen günlük dozu aşmayınız. Bu ürün uzun dönem kullanıma uygundur. Gıda takviyelerini doktor tarafından hazırlanmış özel diyetlerin yerine kullanmayınız. Günışığından uzak ve kuru bir yerde, ağzı sıkıca kapatılmış olarak oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Kutusu hasar görmüş veya emniyet bandı açılmış ürünleri kullanmayınız. İçeriğindeki maddelerden nem emiciyi, tabletler tamamen tüketilinceye kadar çıkarmayınız.

UYARI

Hamileyseniz veya emzirme dönemindeyseniz bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Doktorunuzun, sizin için hazırladığı özel diyet sağlığınız için önemlidir. Bu ürünü doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Ote Flavanoid

Ote Flavanoid

Vejataryenler için uygundur. Soya ve glüten içermez. Bu ürün Avrupa Birliği 2000/13/EC yönergesine uygun olarak alerjenler veya türevlerini içermemektedir. Ote-Flavonoid Plus mutlak farmasötik kontroller altında üretilir, bu nedenle yüksek ürün kalitesini garanti eder.

OTEFLAVONOID 100 TABLET / TABLETS
Ürün Bilgisi : Her bir tablet 
Lemon Bioflavonoids Complex 200.0 mg
Inositol 112.0 mg
Choline 112.0 mg
Vitamin C 100.0 MG
Calcium 30.0 mg
Niacin 3.33 mg
Vitamin B5 ( Pantothenic Asid ) 1.67 mg
Vitamin B2 ( Riboflavin ) 1.0 mg
Vitamin B6 ( Pyridoxine )  0.33 mg
Vitamin B1 ( Thiamine ) 0.33 mg
Kullanưm ̃ekli : Günde 2 kez ya da 3 kez 1 tablet . 6 ay boyunca kullanưlmasư önerilir.
Ticari ̃ekli : 100 Tablet.
Fiyatư : 158 TL
Ruhsat Sahibi : Otelab İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti.