Ote Salin

Ote Salin

Tıbbi özellikleri: Ote Saline Burun / Göz Solüsyonu burun ve göz bakımında kullanılır. Tek kullanımlık olarak hazırlanmıştır. Bunun için hijyeniktir. Burunda oluşan tıkanıklıklar solunum zorluğu oluşur ve enjeksiyonlara yol açar. Bebeklerin ve küçük çocukların, burundaki sekresyonu atmaları özellikle çıkarmaları zordur. Ote Saline Steril Burun / Göz Solüsyonu üst solunum yolunun basit ve hızlı, güvenli ve hijyenik olarak açılmasını sağlar.
Ote Saline Steril Burun / Göz Solüsyonu izotonik yapısıyla gözyaşının özelliklerine uygun olması nedeniyle göz temizliğinde, gözdeki yabancı cisimlerin çıkarılmasında ve gözün nemlendirilmesinde kullanılır.
Kullanım Yerleri: bebek ve küçük çocukların, burun tıkanıklığı hallerinde (nezle, grip, üst solunum yolları enfeksiyonları) ve burun ameliyatlarından sonra kullanılabilir. Ayrıca; Göz temizleme sıvısı olarak, gözün nemlendirilmesi, yabancı cisimlerin uzaklaştırılması için kullanılır.

Burunda uygulanma şekli:

Çocuklarda: Günde 1-4 kez 10-40 damla ( ya da gerektiği zaman) Bebeklerde: Günde 1-4 kez birkaç damla (ya da gerektiği zaman)

Ote Salin

Gözde uygulanma şekli:

Günde 1-8 kez göze direkt olarak damlatılır veya steril kompres yardımı ile kullanılır.

OTESALİN 30 ML SPREY

Ürün Bilgisi : 30 ml İzotonik Steril Serum Fizyolojik Sprey

Kullanım Şekli : Günde 2 veya 3 kez kullanılır. Her burun deliğine 1 veya 2 kez uygulanır.

Ticari Şekli : 30 ml şişede.

Ruhsat Sahibi : Otelab İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti.